PRÁCA S CHRBTICOU

Spondyloterapia

(Spineworks)

|

uploads-zlavadna.sk-deal-images-2015-0925-14431704907943

Spineworks

Spineworks (spondyloterapia - práca s chrbticou) je holistický a liečebný systém doplnkovej terapie tela. Tento systém sa zaoberá špecifickými i nešpecifickými bolesťami (chrbta a iných miest).

Spineworks systém sa prednostne zaoberá mäkkými tkanivami tela: svalmi, úponmi, fasciami, spojivovými tkanivami a dokonca väzmi. Tento neuromuskulárny prístup umožňuje použiť vyrovnanie chrbtice bez vynaloženia sily. Napätie v chrbtových a spinálnych svaloch môže ovplyvniť bolesť v rôznych častiach tela. Množstvo nervov, ktoré prebiehajú pozdĺž chrbtice a vystupujú medzi stavce, riadia orgánové či motorické funkcie – tie všetky môžu byť ovplyvnené napätými svalmi pozdĺž chrbtice.

Ako to funguje?

Technika Spineworks sa riadi pravidlom nepoužívania sily. Tento prístup navodí obnovenie narušenej komunikácie medzi mozgom, nervami a svalmi a vlastne vstúpi do vnútornej pamäte svalu, aby obnovil spojenie medzi mozgom a svalom. To zase stimuluje procesy obnovenia rovnováhy tela a uvoľňuje bolesť, svalový spazmus a urýchľuje proces uzdravenia.

Craniosacral-Therapy

Radi s vami ostaneme v spojení

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK
A INŠPIRUJTE SA
Žiadosťou o odber newslettera ste vyjadrili svoj súhlas so zasielaním obchodných ponúk. Poskytnuté osobné údaje (meno a e-mailovú adresu) využívame výhradne na zaslanie elektronického newsletteru s informáciami o našich službách, akciách, ako aj o novinkách v našej ponuke. Z odoberania služby newsletter sa môžete kedykoľvek odhlásiť tak, že svoj súhlas s odoberaním zrušíte prostredníctvom odkazu umiestneného v pätičke každého e-mailu. Viac na stránke Ochrana súkromia.
ČAS NA SEBA
NÁM. SV. TROJICE 22

 

BANSKÁ ŠTIAVNICA
© iné s.r.o. 2024
cas-na-seba-white